Nabídka kolaborativních robotů
Nabídka služeb a varianty spolupráce

V případě nákupu robotické buňky na klíč pro Vás vytvoříme bezplatnou cenovou kalkulaci kompletního zprovoznění aplikace. 

- Uděláme vizualizaci a spočítáme návratnost

- Určíme časovou náročnost operací 

- Navrhneme a dodáme chapadlo, podstavec i případné podavače

- Vše oživíme a propojíme s dalšími systémy

- Odladíme provoz a zaškolíme obsluhu

Prodej samostatných komponentů

Pokud již máte zkušenosti a dokážete si danou aplikaci navrhnout sami, popřípadě dodat vlastní okolní komponenty, neni problém. Dodáme vám veškeré potřebné informace nutné k připojení a případnou podporu v řešení jakýchkoli nejasností. Spolupráce při návrhu  aplikace je však také samozřejmostí!

Měsíční pronájem zařízení

V případě této varianty jsme schopni stejně jako u varianty dodávky na klíč vytvořit cenovou kalkulaci a zároveň dodat veškerý servis pro zprovoznění aplikace na klíč s tím rozdílem, že vám bude účtována jen poměrná část ceny robota. V případě nespokojenosti je pak možno zařízení po uplynutí zkušební doby vrátit. Tak minimalizujete finanční rizika spojené s nevhodným nákupem dané technologie.  V oblasti kolaborace jsme schopni nabídnout našim zákazníkům kompletní řešení a realizaci kolaborativních aplikací díky spolupráci s firmami Han's Robot a Neura robotics.

Ty nabízí jak široké portfolio samotných kolaborativních robotů, tak i možnost využití MULTI SENSITIVNÍCH AUTOMATICKÝCH VOZÍKŮ a jejich společné kooperace.


Aplikace


Zakládání pro kamerovou kontrolu
Zakládání pro kamerovou kontrolu
Obsluha CNC zařízení
Obsluha CNC zařízení