Automatizace - PLC automaty - SCADA vizualizace


PLC automaty 

Jedno z hlavních odvětví, se kterým vám jako systémový integrátor můžeme pomoci je průmyslová automatizace výroby a jejich procesů. To často dopomáhá k lepší bezpečnosti, vyšší produkci dané výroby, nižším provozním nákladům a vyšší kvalitě produktu.

Zabýváme se tvorbou softwarových aplikací, které slouží například k řízení a vizualizaci technologických procesů v širokém spektru průmyslových odvětví.

Jako systémový integrátor jsme Vám schopni dodat jakoukoli část zařízení. Počínaje základní dokumentací a konstrukcí, tak dodávkou a fyzickým osazením komponentů elektro instalace, až po vývoj Softwarů řídících jednotek.

V případě že hledáte partnera pro vývoj vaší aplikace, rádi vám nabídneme naši spolupráci při vývoji vašeho jednoúčelového zařízení.

PLC automaty
PLC automaty

SCADA vizualizace
SCADA vizualizace

SCADA vizualizace 

Jedno z hlavních odvětví, se kterým vám jako systémový integrátor průmyslové automatizace může pomoci je Tvorba vizualizace ať už na PC, IPC či HMI panelech.

Pro vývoj takovýchto aplikací využíváme Software českého výrobce firmy Microsys jménem Promoutic.

Tento software není určen jen pro zobrazení výroby a jejich akčních členů, ale rovněž se využívá jako SCADA, což v překladu znamená

"Supervisory Control And Data Acquisition", tedy "dispečerské řízení a sběr dat". Obvykle se tento pojem používá pro software, který z centrálního pracoviště monitoruje průmyslová a jiná technická zařízení a umožňuje jejich ovládání.

Chcete-li se o možnostech využití tohoto software dozvědět více kontaktujte nás, či navštívte stránky: Promotic