O Systems integration

Jsme integrátorem průmyslové automatizační techniky. Dodáváme jak specifické jednoúčelové zařízení  tvořené na míru, tak i výrobní linky obsahující komponenty různých výrobců na klíč. Zastřešujeme a staráme se o hladký průběh dodávky modernizovaných pracovišť.

Osobně spolupracujeme s firmami, které dodávají ty nejlepší komponenty na trhu. Nebráníme se ale ani dodat vámi preferované komponenty dle vašich firemních standardů.

Naším hlavním cílem je sjednotit vaše automatizované procesy do jednoho a to s ohledem na efektivitu, kvalitu a cenu pro koncového uživatele.

Postaráme se o vývoj nejoptimálnějšího provozu a SW ve vaší výrobě. Zařídíme pro vás dokumentaci, elektroinstalaci i konstrukci.

Vyzkoušejte jak jednoduchá a přínosná je spolupráce se Systems integration.


PLC automaty a SCADA systémy

V oblasti PLC automatů pro řízení provozu a SCADA systémů pro řízení větších provozů či jejich vizualizaci jsme schopni pro vás vytvořit zařízení obsahující špičkové výpočetní komponenty výrobců SIEMENS, Schneider ELECTRONICS, SINOVO či Wecon. Rovněž vyvíjíme SCADA aplikace v softwaru PROMOTIC firmy Microsys.


Integrace kamerových systémů 

V aktuální chvíli jsme oficiálním systémovým integrátorem pro kamerové systémy a snímače firmy ifm.

Rádi vám pomůžeme s výběrem těch nejvhodnějších senzorů a jejich uvedením do provozu tohoto, ale i dalších výrobců. Z řady kamerových a senzorových řešení jsme schopni Vám nabídnout také kamerové řešení firmy Baumer a také dodávku a implementaci zařízení firmy Keyence.